Konwersja szkoleń z Flash do HTML5

Wtyczka Flash do końca 2020 roku

Flash zostanie porzucony także przez swoich twórców. Firma Adobe, producent poinformował, że wraz z końcem 2020 roku przestanie swoją wtyczkę Flash aktualizować oraz dystrybuować.

Microsoft kończy z Flashem

Wydał następujące oświadczenie. Do końca 2020 roku, usuniemy możliwość uruchamiania Adobe Flash w Microsoft Edge i Internet Explorer we wszystkich obsługiwanych wersjach systemu Microsoft Windows. Użytkownicy nie będą już mieli możliwości włączenia lub uruchomienia Flash.

Grafika szkolenia HTML5 dostępnego na urządzeniu mobilnym

Co daje szkolenie HTML5?

Dotrzyj do szerszego grona odbiorców. Smartfony, tablety, komputery. Wszystkie te urządzenia odtworzą szkolenie HTML5!

Jakiej przeglądarki użyć? Internet Explorer? Edge? Chrome? Firefox? Safari? Szkolenie HTML5 odtworzy się na każdej bez dodatkowych wtyczek!

Nowoczesne responsywne szkolenia HTML5 mogą dostosowywać się do wyświetlacza na którym są oglądane i modyfikować swoją nawigację w zależności od urządzenia.

Specjaliści eLearning stopniowo przenoszą swoje kursy oparte na technologii Flash na HTML5 , który stał się nowym standardem w branży. Na całym świecie specjaliści projektują swoje kursy przy użyciu HTML5. Ma wiele zalet i w znacznym stopniu poprawia jakość nauki. Oczywiście integracja HTML5 jako narzędzia do tworzenia eLearningu stała się uznanym standardem w branży. Uczniowie oczekują, że platformy eLearningowe dostarczą im tego rodzaju doświadczenia.

Grafika uproszczonego procesu konwersji szkolenia Flash na HTML5

Jak przejść z Flash na HTML5?

Wszystko zależy od budowy szkolenia i stopnia jego skomplikowania.

Przygotowujemy indywidualny plan po zapoznaniu się z materiałem szkoleniowym klienta który chce przejść na HTML5.

Zapraszamy do kontaktu w razie pytań.