Zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem:

Platform Moodle, Zmian programistycznych, Szkoleń e-learningowych

Wdrożymy e-learning u ciebie

Od lat specjalizujemy się w platformach Moodle oraz tworzeniu róznorodnych szkoleń multimedialnych

Wdrożenie platform elearning

Platformy e-learning

Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami platform e-learning w oparciu o Open Source np. Moodle

Wdrożenie platformy e-learning opartej o oprogramowanie Open Source gwarantuje posiadanie platformy dostosowanej do indywidualnych wymagań funkcjonalnych Klienta.

Wieloletnie doświadczenie w dostosowywaniu i wdrażaniu platform e-learningowych pozwoli na doskonałe dostosowanie e-kursu do Państwa potrzeb.

Na życzenie klienta możemy również skonfigurować, zabezpieczyć oraz zoptymalizować serwer pod platformę e-learning.Pod hosting platformy e-learning wybieramy system Linux z oprogramowaniem nginx lub Apache + PHP + MariaDB (LEMP/LAMP)

Wdrożenie szkoleń elearning

Tworzenie profesjonalnych szkoleń w oprogramowaniu e-learning

Opracowujemy i tworzymy dedykowane szkolenia e-learning na podstawie dostarczonych materiałów w oprogramowaniu takim jak Articulate Storyline 3, Adobe Captivate bądź nasz autorski odtwarzacz szkoleń który możemy dostosować do wszelkich wymagań klienta.

Dostarczone materiały redagowane są przez zewnętrznych specjalistów z wybranych dziedzin, do szkoleń stosowany jest podkład głosowy nagrywany przez profesjonalnych lektorów. Zajmujemy się również tworzeniem dedykowanej grafiki animowanej do szkoleń, tak aby sprostać nawet największym wymaganiom.

Zmiany programistyczne na platformie Moodle

Zmiany programistyczne w Moodle changes in Moodle

Dla naszych Klientów tworzymy dodatkowe funkcjonalności na platformie Moodle według ich pomysłu.

Wśród naszych realizacji znajdują się m.in. moduł ścieżki rozwoju studenta/pracownika, moduł służący do oceny 360 stopni, moduł służący do badania i tworzenia profili kompetencyjnych użytkowników.

Jeśli brakuje funkcjonalności w Moodle, jesteśmy w stanie ją wdrożyć.